مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا با خاور

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستمال کاغذی پاپیافروش عمده دستمال کاغذی پاپیا
فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا با خاور و در حجم های بالا انجام می شود. در این صورت می توان یک قیمت بسیار استثنایی و خوب گرفت که کاملا با تمام پخشی ها و نمایندگی ها بتوانید رقابت کنید. با این راه می توانید به سادگی تمام بازار یک شهر را در دست بگیرید و خودتان را معروف و برند کنید.

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا

دستمال کاغذی پاپیا

یکی از محصولات شرکت پارس حیات زنجان دستمال کاغذی پاپیا است. می توان گفت که دستمال کاغذی پاپیا بهترین کیفیت و بالاترین قیمت را در بین محصولات این شرکت دارد. لطافت و نرمی آن مثال زدنی است و کاملا قابل رقابت با بهترین برندهای ایرانی و خارجی است.

جذب آب خوبی داشته و در پاک کردن چربی و روغن از سطوح به خوبی عمل می کند. البته به خاطر قیمت بالاتر آن مناسب فست فودی ها و رستوران های متوسط به پایین نیست. اما با داشتن کیفیت خوب و مثال زدنی در رستوران های شیک و با کلاس استفاده می شود. فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا به شکل مسقیم از زنجان انجام می شود.

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا

با این که شرکت دستمال کاغذی پاپیا در شهر های مختلف نمایندگی دارد اما هنوز هم امکان فروش عمده دستمال کاغذی پاپیا به صورت مستقیم از کارخانه امکانپذیر است. این در حالی است که در بعضی از ایام سال سخت گیری هایی برای شهرهای دارای نمایندگی صورت می گیرد. در صورت خرید دستمال کاغذی پاپیا با خاور دست تامین کننده در تخفیف دادن حسابی باز است و می تواند کمترین قیمت ممکن را بدهد.

فروش عمده دستمال کاغذی پاپیافروش عمده دستمال کاغذی پاپیا

امکان ارسال بار پاپیا با ده تن تک و 15 تن جفت هم وجود دارد. در این صورت هزینه حمل هم به عهده تامین کننده است و باز هم هزینه نهایی پایین تر می ایستد. عمده فروشی دستمال کاغذی می تواند در این بازار سنگین رقابت را از آن خود کند و برنده بازی باشد.

خانم حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پرنگار شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید